Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
20. apr. 2021Marcel
BratislavaBratislava
Biblia
TV program
Moje Netky
Pohreb ani byť nemusel, a vlastne ani všetko ostatné.
Pohreb ani byť nemusel, a vlastne ani všetko ostatné.
12.02.2021 22:55 Zahraničie
Až počas pohrebu zistil, že namiesto svojich detí pochováva bábiky. Samotný prípad je však oveľa desivejší
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
12.02.2021 22:55 Zahraničie

Až počas pohrebu zistil, že namiesto svojich detí pochováva bábiky. Samotný prípad je však oveľa desivejšíJe vôbec toto možné? Alebo ako sa toto mohlo stať? Ide o opatrenia a bezpečnosť? Veď to boli len malé deti. Celý svet si kladie podobné otázky po vypustení tejto prvotnej informácie do sveta. Dagestanec Daud Daudov na tento šok už v živote nezabudne.


Po tom ako zistil, že nie je na pohrebe svojich detí, ale obyčajných bábik, otočil sa Daudov na policajné orgány. Deti údajne prišli na svet v meste Stavropol, no niekto ich musel ukradnúť priamo z nemocnice. Ich otec stále veril, že sú nažive.

 

 

Dvojičky sa mali podľa jeho vyjadrení narodiť v noci z 2. na 3. februára a po samotnom pôrode boli v poriadku. S matkou ich spoločne všetkých troch mali prepustiť 7. februára do domácej opatery. Na nasledujúci deň sa však zdravotný stav oboch detí náhle zhoršil a museli byť prevezené naspäť do nemocnice.

 

"Zomreli ešte v tú noc. Príčinou bolo podľa lekárov krvácanie do mozgu," vyjadril sa Daudov vo videu na Instagrame.

 

 

Sestrička sa ponúkla, že deti umyje. Práve vtedy malo prísť podľa Daudova k zámene za bábiky. Pitva v tomto prípade však neprichádzala do úvahy, aj keď tam by sa zistila priama príčina. Islam posmrtné pitvy výslovne zakazuje. Daudov sám nemohol uveriť tomu, že stav oboch detí sa tak náhle zhoršil.

 

Rezort vnútra ktorý sa celým prípadom od jeho nahlásenia zaoberal prišiel však s veľmi znepokojivými zisteniami. K zámene bábätiek prísť určite nemohlo, pretože Daudova manželka v nemocnici nikdy nebola.

 

Guvernér Vladimir Vladimirov sa k celému prípadu vyjadril nasledovne: "Po skontrolovaní všetkých kamerových záznamov, aj prijatých a prepúšťacích správ, sme dospeli k zisteniu, že žena sa v nemocnici nenachádzala ani tento rok, ani vlani. V tomto prenatálnom centre sa dokonca ešte nikdy žiadne dvojičky nenarodili."

 

 

Nakoniec vysvitlo, že rodička ani nebola rodičkou. Všetko len predstierala. Nikdy ani nebola tehotná. "On sa na tie deti naozaj tešil. Nemohla som mu povedať, že pravda je úplne iná. Predstierala som celé tehotenstvo aj návštevu v prenatálnom centre," uviedla.

 

Bábiky sama kúpila, keď sa mali deti narodiť. Pre pandemickú situáciu spôsobenú koronavírusom si prenajala byt, a tam bábiky obliekla do šiat a predstierala, že sú živé. Daudov si po celý čas nič nevšimol. Počas tehotenstva dokonca jeho partnerke narastalo postupne brucho.

 

 

Jeho manželke sa to len tak neprepečie, i keď už všetko oľutovala. Hrozí jej trest za zavádzanie úradov a krivú výpoveď. Prenatálne centrum dokonca môže ženu žalovať za poškodenie dobrého mena.

 reklama


Zdroj: moskva24/Netky Lukáš Čief

Foto:  Pixabay, FacebookNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

Diskusia

Komentáre


Na tento článok reagovalo
užívatelia: 0 komentáre: 0

NAJČÍTANEJŠIE
reklama
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok