Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
Zatvoriť
Časová os: Ježiš uzdravuje aj dnes
7. mar. 2021Tomáš
BratislavaBratislava -5°
Biblia
TV program
Moje Netky
Tento článok sa nachádza v sérii Ježiš uzdravuje aj dnes. Otvorte časovú os udalostí.
Evanjelizačná kampaň v Keni
Evanjelizačná kampaň v Keni
17.09.2019 10:31 Zaujímavosti
Bývalý akrobat po úraze zázračne uzdravený
ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
17.09.2019 10:31 Zaujímavosti

Bývalý akrobat po úraze zázračne uzdravenýAj toto leto prebiehala v Afrike evanjelizačná kampaň pod vedením Daniela Kolendu. Afrika mohla opäť zažiť Božiu moc, ktorá uzdravovala ľudí z rôznych chorôb. Ľudia zakúsili Božiu moc, ktorá prechádzala ich telom a mnohí uverili v Ježiša Krista ako svojho spasiteľa.


Daniel Kolenda so svojim tímom navštívil kenské mesto Nakuru vo východnej Afrike. Poďme sa pozrieť čo všetko sa tam odohralo.

 

Práve skončil prvý večer týždennej kampane, kde Daniel Kolenda kázal o Božej láske, spasení a odpustení hriechov. Keď sa modlil za uzdravenie diali sa pozoruhodné zázraky. Bývalý akrobat mal problém s chrbticou a po modlitbe bol úplne uzdravený. Ježiš uzdravuje aj v dnešnej dobe. Každý kto v neho verí, môže prijať svoj zázrak, tak ako ľudia o ktorých čítame v Biblii v Novom zákone. Tí čo prišli k Ježišovi boli všetci uzdravení. Daniel Kolenda si chcel overiť zázrak tohto muža a poprosil ho, aby sa zohol. Ten sa v momente postaral o skutočnú zábavu. Na dôkaz uzdravenia urobil stojku na rukách a ohol svoje telo neuveriteľným spôsobom. Nohy sa mu len tak hompáľali ponad jeho hlavy, ako vidieť na fotke. Niet pochýb, že jeho chrbát sa dal úplne do poriadku a všetky bolesti zmizli.

 

 

Tejto žene (stojí tu so svojim manželom) lekári diagnostikovali 4. štádium rakoviny a prežívala hrozné bolesti. Dnes jej lekár potvrdil úplné uzdravenie.

 

 

Táto žena malo od roku 1989 artritídu a 7 rokov chodila o barlách. Teraz ich už vôbec nepotrebuje.

 

 

Najdôležitejšou vecou, ktorú Daniel Kolenda vždy vyzdvihuje je odovzdať svoj život do Božích rúk a prijať jeho syna Ježiša Krista. Krátkou modlitbou vždy vedie zástupy, aby nahlas a zo srdca hovorili modlitbu spasenia. Ľudia v nej žiadajú Boha o odpustenie hriechov a hovoria, že veria v Ježiša Krista ako svojho osobného spasiteľa a prosia, aby prišiel skrze Ducha Svätého do ich sŕdc. Po modlitbe sú veľakrát ľudia automaticky uzdravovaní z rôznych chorôb, alebo cítia obrovskú úľavu z rôznych duševných problémov.reklama


Zdroj: netky MS

Foto:  CfaNNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto

Diskusia

Komentáre


Na tento článok reagovalo
užívatelia: 0 komentáre: 0

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok