Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
21. máj. 2022Zina
BratislavaBratislava
Biblia
TV program
Moje Netky
MISIA - Aby bol svet lepší
MISIA - Aby bol svet lepší
14.09.2021 11:48 Osobnosti
Celebrity roznášajú v Bratislave špeciálne certifikáty. Objednajte si ich aj vy!
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
14.09.2021 11:48 Osobnosti

Celebrity roznášajú v Bratislave špeciálne certifikáty. Objednajte si ich aj vy!BRATISLAVA - Do charitatívneho projektu sa zapojili napríklad Anna Šišková, Marcel Forgáč, Tomáš Sloboda, Laci Strike, Danica Jurčová a desiatky ďalších.


Známe osobnosti rozvážajú v utorok medzi 10:00 a 17:00 v Bratislave unikátne certifikáty. Stačí si ich objednať a certifikát doručia priamo k vám. Môžete sa tak osobne stretnúť s Ankou Šiškovou, Martinom Mňahončákom, Jany Landlom, Marcelom Forgáčom, Richardom Lintnerom, Tomášom Slobodom z kapely Le Payaco, Lacim Strikeom a s ďalšími 40 osobnosťami. Tento slávny tím je súčasťou charitatívneho projektu osobností MISIA - Aby bol svet lepší.

 

 

Osobnosti kultúrneho, športového a spoločenského života sa raz do roka menia na cyklokuriérov a roznášajú autorské certifikáty z dielne výtvarníka Petra Stankoviča firmám, súkromným osobám, inštitúciám. Stačí si objednať kuriéra MISIE na telefónnom čísle 0901 771133 a niekto z tímu certifikát doručí. Ak ponecháte výber kuriéra na dispečing MISIE, doručenie stojí 10 eur. Ak si niekto objedná konkrétneho kuriéra z osobností, zaplatí za doručenie 50 eur.

 

Možno vás zaujme: REPORTÁŽ: Nikita Slovák nám porozprával o svojom umení, kultúre i politike

 

Tento charitatívny projekt je výnimočný, lebo je adresný. Za všetky vyzbierané peniaze MISIA kúpi potrebné zdravotnícke pomôcky konkrétnym postihnutým deťom a mladým ľuďom. Zoznam detí je zverejnený na FB MISIE alebo na zadnej strane certifikátov. Každoročne sa podarí MISII vyzbierať peniaze na 8 až 10 zdravotníckych pomôcok pre deti. Tento rok sa MISIA koná s podporou mestskej časti Ružinov a Domu kultúry Kultus na Dulovom námestí, kde je hlavná centrála. Priamo na tomto mieste bude možné získať certifikát od niekoho z tímu jazdcov.

 

Objednávajte kuriéra

 

Cyklokuriérov oblečených v žltých tričkách s červenými vlajočkami a s logom MISIA v bratislavských uliciach určite neprehliadnete.  Aktuálny zoznam kuriérov MISIE 09 nájdete na facebookovej stránke MISIA – osobnosti kuriérmi.„Jazdíme od 10:00 do približne 17:00. Za ten čas stihneme vybaviť objednávky na niekoľkých stovkách adries. Mnohí si nás zavolajú do firmy, my si s nimi radi urobíme selfíčka, porozprávame sa, dokonca niekedy dostaneme aj darčeky. Martin Šmahel si pravidelne zacvičí s klientkami ženského fitka, ktoré si ho volá každý rok. David Koller sa raz vrátil s plnou krabicou koláčov,“ povedal Nikita Slovák, režisér a ambasádor projektu.

 

 

Pomáhame adresne

Zmyslom projektu MISIA – Aby bol svet lepší, je pomáhať. V čom sa však líši od druhých projektov, je jeho adresnosť. Pomáha totiž konkrétnym ľuďom, ktorých si organizátori vybrali. „Naši kuriéri presne vedia, pre koho potia tričká a takisto aj ľudia, ktorí si ich objednajú, majú možnosť zoznámiť sa s ich osudmi. Istým spôsobom je to možnosť dať druhému časť seba“.

 

Bezpečne na cestách

Keďže sa cyklokuriéri stávajú účastníkmi cestnej premávky, je pochopiteľne, že ich bezpečnosť a zdravie sú pre nás na prvom mieste. Pomoc kuriérom, v prípade neočakávaných udalosti na cestách, bude zabezpečovať bezplatná výjazdová služba ProAssist.

 

Pre náročnejšie trasy a pre indisponovanosť niektorých našich osobností sú pripravené aj dva “super taxíky“ z ProAssist Drive, ktoré budú plniť úlohu náhradnej mobility, aby sme obsiahli všetky požadovane zásielky. V minulých rokoch to boli najmä objednávky z Rusoviec, ktoré vyčerpali cyklokuriérov tak, že už ďalšie objednávky neboli schopní vybaviť.

 

Pribežný zoznam jazdcov MISIE 09, 14. septembra 2021

 1. Linda Ballová, operná speváčka

 2. Radovan Bránik, bezpečnostný analytik

 3. Marcel Forgáč, moderátor

 4. Michaela Galová, výtvarníčka

 5. Vladimír Grežo, expert hlavného mesta

 6. Karin Haydu, herečka

 7. Kvetka Hotváthová, moderátorka

 8. Juraj Hrčka , herec

 9. Katka Jesenská, moderátorka

 10. Danica Jurčová, herečka

 11. Peter Kočiš, moderátor, herec

 12. Jany Landl, tréner

 13. Jana Lieskovská, herečka

 14. Richard Lintner, hokejista

 15. Veronika Lučeničová Gabčová, výtvarníčka

 16. Lucia Lužinská, hudobníčka, speváčka

 17. Tomáš Majláth, herec

 18. Lumír Mati, producent

 19. Milena Minichová, herečka

 20. Martin Mňahončák, herec

 21. Marcel Nemec, herec

 22. Opak, raper

 23. Vladimír Pagáč, veterinár

 24. Draho Piok, novinár, youtuber

 25. Anna Repková, speváčka

 26. Tomáš Sloboda, hudobník Le Payaco

 27. Nikita Slovák, režisér

 28. Slavo Solovič, hudobník

 29. Veronika Strapková, herečka, speváčka

 30. Laci Strike, tanečník

 31. Dominik Štofko, hudobník King Šaolin

 32. Anna Šišková, herečka

 33. Martin Šmahel, moderátor

 34. Veronika Vadovičová, paralympionička

 35. Eva Verešová, modelka

 36. Ivan Tuli Vojtek, herec

 37. Jana Wagnerová, herečkareklama


reklama


Kríza, ktorú priniesol koronavírus, nás silno zasiahla. Vopred ďakujeme každému, kto zašle hoci len niekoľko centov na náš účet SK30 7500 0000 0040 2698 9329 Pomôžete tak ľudom, ktorí už roky pracujú pre vás, našich čitateľov, a to aj napriek nižšiemu platu či predĺženému pracovnému času.


Zdroj: TS/Netky.sk LD

Foto:  Martin Petráš, Milan KrupčíkNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok