Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
27. sep. 2020Cyprián
BratislavaBratislava 14°
Biblia
TV program
Moje Netky
Ilustračné foto
Ilustračné foto
02.07.2016 13:57 Osobnosti
Celebrity za mrežami
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
02.07.2016 13:57 Osobnosti

Celebrity za mrežamiBRATISLAVA - Drogy, riadenie v opitosti, výtržnosti a fyzické násilie. To sú najčastejšie zločiny celebrít, kvôli ktorým sa dostali za mreže.


Michelle Rodriguez

Známa herečka sa netají láskou k benzínu a silným motorom. Ale zabúda na to, že po požití alkoholu by sa šoférovať nemalo. Vo väzení za túto nezodpovednosť strávila 65 hodín. Najviac však prekvapila tým, keď si po prepustení väznicu pochvalovala a tvrdila, že tam stretla super ľudí.

Tim Allen

Tento chlapík je známy najmä zo seriálu Kutil Tim. Ale viete ako sa živil pred tým, než sa stal známym? Predával drogy. Raz ho chytili na letisku s kilom kokaínu a nebolo treba už nič vysvetľovať. Tim putoval do väzby a aby sa z nej dostal čo najrýchlejšie von udal všetkých dealerov. Aj tak si ale odsedel 28 mesiacov.

Reese Witherspoon

Táto herečka budí dojem, že by neublížila ani muche. Ale opak je pravdou. Na vlastnej koži sa o tom presvedčil strážnik, ktorý chcel zadržať jej manžela kvôli riadeniu v opitosti. Reese sa vrhla na verejného činiteľa a rozdávala facky hlava nehlava. Samozrejme za to putovala za mreže.

Robert Downey Jr.

Robert bol niekoľkokrát zatknutý za nezákonné držanie zbraní, drôg a často si sadal za volant aj pod vplyvom alkoholu.

Amanda Bynes

Aj táto hviezda má v trestnom registri pár záznamov. Riadiť „na mol“ opitá jej asi nestačilo, tak pri tom nabúrala ešte niekoľko áut a z miesta nehody ušla. Pohotový svedok si poznamenal jej ŠPZ a putá spolu s hanbou na seba nenechali dlho čakať.