Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
11. aug. 2020Zuzana
BratislavaBratislava 14°
Biblia
TV program
Moje Netky
Ilustračné foto
Ilustračné foto
06.06.2017 12:34 Domov
Centrum právnej pomoci má novú infolinku, už nemusíte zdĺhavo hľadať - stačí zavolať
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
06.06.2017 12:34 Domov

Centrum právnej pomoci má novú infolinku, už nemusíte zdĺhavo hľadať - stačí zavolaťBRATISLAVA - Centrum právnej pomoci (CPP) má novú infolinku, jej číslo je 0850 002 000. Ako informovala vedúca kancelárie riaditeľky Daniela Romanová, vďaka automatizovanému systému hlásky sa ľudia jednoducho spoja s kanceláriou, ktorú práve potrebujú. Linka slúži aj advokátom, ktorí s Centrom právnej pomoci spolupracujú.


Ten, kto potrebuje právnu pomoc, tak už nemusí prechádzať rôzne adresáre a hľadať kontakt na konkrétnu kanceláriu podľa bydliska. Stačí zavolať na číslo infolinky 0850 002 000 a ďalej volajúceho naviguje automatizovaný systém hlásky, prostredníctvom ktorého sa jednoducho spojí s kanceláriou, ktorú potrebuje.

 

Táto linka slúži zároveň aj advokátom, ktorí s Centrom právnej pomoci spolupracujú, aby mohli byť priamo spojení s právnym odborom alebo s príslušnou kanceláriou, s ktorými najčastejšie komunikujú. Linka funguje od 1. júna, jej prevádzkovateľom je Centrum právnej pomoci. Cena volania je účtovaná ako cena miestneho hovoru, v prípade telefonátu z mobilu je hovor spoplatnený podľa príslušného cenníka operátora.

Centrum právnej pomoci (CPP) vzniklo 1. januára 2006 s cieľom poskytovať komplexnú právnu pomoc ľuďom, ktorí pre nedostatok peňazí nemôžu využívať iné právne služby. Občania žiadajú o právnu pomoc pri rozvodoch, otázke zverenia detí do výchovy, výživnom, ale aj pri sporoch o určenie vlastníckych práv či neplatnom skončení pracovného pomeru. Veľkú skupinu tvoria tzv. spotrebiteľské spory. Od marca centrum radí aj pri osobnom bankrote, preto muselo výrazne posilniť svoje kapacity. Viac informácií možno nájsť na www.centrumpravnejpomoci.sk.
 reklama


Zdroj: SITA

Foto:  Pixabay.comNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

Diskusia

Komentáre


Na tento článok reagovalo
užívatelia: 0 komentáre: 0

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok