Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
BratislavaBratislava
Biblia
TV program
Moje Netky
Ilustračné foto
Ilustračné foto
12.05.2017 12:48 Relax
Chcete šetriť životné prostredie? Firma Martian Logic vám poradí ako na to!
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
12.05.2017 12:48 Relax

Chcete šetriť životné prostredie? Firma Martian Logic vám poradí ako na to!BRATISLAVA – To čo je za hranicami Slovenska už bežnou praxou sa naša vláda snaží podporiť aj u nás. Európania žijú oveľa ekologickejšie ako Slováci, viac recyklujú a využívajú obnoviteľné zdroje energie. Akonáhle prekročíme rakúsko-slovenské hranice naskytá sa nám pohľad na veterné turbíny, ktoré poskytujú elektrickú energiu mnohým domácnostiam a pritom nezaťažujú životné prostredie.


Európska únia sa snaží v rámci projektov na ochranu ŽP motivovať mnohé európske krajiny prostredníctvom finančných dotácií na podporu efektívneho využívania obnoviteľných zdrojov energie pri výrobe elektriny a tepla, s cieľom vytvoriť primerané doplnkové zdroje potrebné na krytie domáceho dopytu. 

 

Globálne otepľovanie a výrazná zmena klimatických podmienok by nám nemali byť ľahostajné. Negatívnym spôsobom neovplyvňujú len nás, naše zdravie ale aj naše poľnohospodárstvo, nepriaznivo pôsobí na všetko okolo nás. Slovenská republika rozbehla projekt, Zelená domácnostiam, kedy si Slováci môžu pod záštitou Ministerstva životného prostredia požiadať o štátny príspevok na zariadenia, ktoré vám premenia slnečnú energiu na elektrinu. 

 

Medzi Top slovenské firmy, ktoré majú zvládnuté celé know-how obnoviteľných zdrojov energie je Martian Logic. Firma, ktorá je na trhu už vyše 10 rokov a podieľala sa na mnohých aj zahraničných projektoch. Spoločnosť disponuje širokou ponukou kvalitných zariadení, ktoré vám zabezpečia teplo a svetlo. V ponuke Martian Logic nájdete fotovoltické panely, ktoré vám premenia energiu zo slnka na elektrickú energiu, pričom prebytočnú elektrinu, ktorú domácnosť nespotrebuje transformuje do akumulátorov, kde nespotrebovanú elektrinu kumuluje. Viac podrobností a rád sa dozviete TU.reklama


Zdroj: PR článok

Foto:  InternetNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

Diskusia

Komentáre


Na tento článok reagovalo
užívatelia: 0 komentáre: 0

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
NAJČÍTANEJŠIE
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok