Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
28. feb. 2021Zlatica
BratislavaBratislava
Biblia
TV program
Moje Netky
Ilustračné foto
Ilustračné foto
19.01.2021 10:15 Zaujímavosti
Doučovanie angličtiny: Prospeje, zvýhodní a pripraví vaše deti na lepšiu budúcnosť
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
19.01.2021 10:15 Zaujímavosti

Doučovanie angličtiny: Prospeje, zvýhodní a pripraví vaše deti na lepšiu budúcnosť



Bez ohľadu na to, či sa vám to páči alebo nie, angličtina je v dnešných časoch nevyhnutným základom pre úspech nielen v profesijnom, ale aj osobnom živote. Dobrá znalosť angličtiny je predsa nevyhnutná pre množstvo aspektov života, preto by si nikto z nás nemal nechať túto šancu, sa ju dokonale naučiť, nechať ujsť. A 10 tisíc pracovných ponúk ročne zverejnených v tomto jazyku hovorí za všetko.


Podceniť prípravu v tejto oblasti by sme ale nemali ani u najmenších, pretože čím skôr s výučbou cudzieho jazyka u detí začneme, tým lepšie ho budú v dospelosti ovládať a vo svoj prospech využívaťDoučovanie anglického jazyka by vám s týmto zámerom mohlo rozhodne pomôcť.

 

Prečo sa investície do cudzojazyčného vzdelania oplatia?

Ovládanie a porozumenie cudziemu jazyku je dnes veľkou výhodou. A platí to aj pre ľudí, ktorých materinský jazyk nemá s touto rečou nič spoločné.

 

Angličtina patrí k univerzálnemu celosvetovému jazyku, pomocou ktorého sa búrajú všetky jazykové bariéry.

 

V 67 krajinách je angličtina úradným jazykom a v 27 krajinách sa radí k sekundárnemu úradnému jazyku. Zhruba asi jedna miliarda ľudí na celom svete používa angličtinu ako svoj druhý univerzálny komunikačný nástroj nielen v práci, ale aj osobnom živote.

 

Nielen vy, ale aj vaše deti vďaka jeho dokonalej znalosti získajú viac šancí na úspech v kariérnej oblasti, budú môcť spoznávať viac kultúr a zábavy.

 

Anglický jazyk vám teda môže zmeniť život a dosiahnuť v ňom vyššie ciele.

 

Základ je, aby ste sa ho dobre naučili, čo je dnes stále veľmi veľký problém. Prečo?

Málo času na individuálnejšie štúdium na školách a možnosť získať kvalitné vzdelanie. Našťastie máme pre vás ale dobrú správu.

 

S nami môžete tieto nelichotivé fakty zmeniť, pretože jazyková škola si na vás aj vaše deti čas určite nájde. Navyše tým získate množstvo výhod.

 

Najvplyvnejší komunikačný prostriedok na svete

Angličtina sa dnes rýchlo stala najbežnejšie používaným a bežne hovoreným jazykom na svete a potreba učiť angličtinu aj deti sa s týmto rastom exponenciálne zvýšila.

 

Ako sme si už spomínali, väčšina krajín dnes prijala anglický jazyk ako spoločného menovateľa v komunikácii v celej rade oblastí, od obchodu a financií až po cestovanie.

 

No a práve toto rozšírené použitie definovalo tento jazyk ako jeden z najvplyvnejších komunikačných prostriedkov na svete, vďaka čomu ho začali rodičia vnímať ako najlepší základ pre sľubnú budúcnosti seba aj svojich potomkov.

 

Pár minút denne v škole ale nestačí

Pár minút anglického jazyka na škole ale nestačí, nehovoriac o tom, ak už nie je pre deti ani prvým povinným jazykom, ktorý si môžu v 3. ročníku zvoliť.

 

Navyše, rodičia na doučovanie detí v domácom prostredí nemajú čas a často ani kvalifikáciu. Deti si tak na osvojenie cudzojazyčných vedomostí nevytvoria potrebný návyk, výsledkom čoho je potom v dospelosti nízka kvalita vedomostí a menšie šance na úspech v prostredí pracovného trhu.

 

A pritom stačí tak málo, vytvoriť deťom na učenie tie najlepšie a prijateľné podmienky, v ktorých bude pre nich získavanie takýchto vedomostí jednoduché, rýchle a dostačujúce.

 

No a takýmto prostredím môže byť napríklad online doučovanie špecializovanej jazykovej školy, alebo rovnako veľmi obľúbené jazykové tábory, na ktorých sa vaše deti zdokonalia v angličtine nenásilným a prirodzeným spôsobom s lektormi, ktorí rozumejú nielen cudzej reči, ale aj vašim deťom.

 

Tak to s nimi skúste a dobrou znalosťou anglického jazyka sa vy aj vaše deti pýšte.

 



reklama


Zdroj: Marek Loduha

Foto:  Shutterstock



Našli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

Diskusia

Komentáre


Na tento článok reagovalo
užívatelia: 0 komentáre: 0

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok