Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
10. aug. 2020Vavrinec
BratislavaBratislava 14°
Biblia
TV program
Moje Netky
Rebeca Sinhara a jej družičky
Rebeca Sinhara a jej družičky
03.06.2017 15:15 Zahraničie
FOTO Nevesta nemala žiadne kamarátky a tak družičky nahradili muži
ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
03.06.2017 15:15 Zahraničie

FOTO Nevesta nemala žiadne kamarátky a tak družičky nahradili mužiNevesta Rebeca Sinhara pochádza z Brazílie a celý život sa zaujíma o IT a techniku. Už počas štúdií boli v jej triede len 4 dievčatá a zostávajúcich 56 študentov v ročníkov boli chlapci. Rebeca potom začala pracovať ako počítačová inžinierka a kamošky nemala žiadne.


Keď ste obklopená samými mužmi, je ťažké si nájsť nejakú kamarátku. Rebeca mala pred svadbou a chcela pekné fotky, aké videla u ostatných nastávajúcich neviest. Ako ich kamošky obdivujú zásnubný prstienok, spoločne si lakujú nechty, holia nohy a popíjajú drinky pred rozlúčkou pred slobodou.

 

 

Ale ajhľa, ona kamošky nemala. Nemusela smútiť dlho. Jej kamaráti a kolegovia kamošky zastúpili a urobili všetko pre to, aby si posledné hodiny pred svadbou užila!