Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
23. máj. 2022Želmíra
BratislavaBratislava
Biblia
TV program
Moje Netky
Dying Light 2 Stay Human
Dying Light 2 Stay Human
23.01.2022 13:00 Kultúra
GAMING Plný zážitok z hry Dying Light 2 získáte odohraním 500 hodín
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
23.01.2022 13:00 Kultúra

GAMING Plný zážitok z hry Dying Light 2 získáte odohraním 500 hodínStrávite aj vy 500 hodín v hernom svete Dying Light 2? Detailne sa pozrieme na to, čo skrýva nový herný titul v tomto časovom horizonte.


Wau, 500 hodín?

 

Techland je herná spoločnosť, ktorá stojí za vývojom a vydaním nového herného titulu Dying Light 2 Stay Human. Na sociálnej sieti sa začal veľký boom po tom, čo Techland zverejnil post, v ktorom je uvedené, že na dokončenie hry budete potrebovať 500 hodín. Len pre predstavu, čas 500 hodín (+ pár hodín) sa dá približne porovnať s tým, že prejdete pešo z Varšavy do Madridu. Takýto údaj uviedli v porovnaní s časovým údajom dohrania hry.

 

 

500 hodín je naozaj impozantné číslo v hernom priemysle, najmä ak ide o singleplayer hru s otvoreným svetom. V dnešnej dobe sa hry zväčša opierajú o multiplayerový zážitok z hry, a implementáciu herných balíkov, ktoré graficky vylepšujú hry, alebo najnovším trendom, je pridanie technológie NFT (non-fungible token).

 

Radosť alebo hrôza?

 

Reakcie hráčov boli rôzne. Niektorí hráči milujú výzvy. Na jednej strane sa tešili na rozľahlé herné prostredie, ktoré ponúkne mnoho hernej zábavy, či už v hlavnej kampani alebo vedľajšími misiami. Hráči poukázali na to, že to nie je vôbec žiadny problém, keďže v predchádzajúcom hernom titule Dying Light odohrali niektorí vyše tisícky hodín. Na druhej strane, iní hráči taký obrovský zážitok odsudzujú. V pláne majú odohrať ďalšie hry a obávajú sa, aby to stihli v prvý deň vydania.

 

Áno, 500 hodín ale…

 

Techland prišiel s novým postom na sociálnej sieti, ktorý detailnejšie vysvetluje to, čo hráčov čaká v hernom svete Dying Light 2 Stay Human. Rozhodli upresniť tento herný údaj, aby neprišlo k nedorozumeniu a negatívnemu ovplyvneniu tržieb hry.

 

 

Nové čísla usmernili a viac popísali, čo presne čaká hráčov a za koľko hodín.

  • 20 hodín na dokončenie hlavného príbehu hry
  • 80 hodín na dokončenie hlavného príbehu a všetkých vedľajších misií v hre
  • 500 hodín na odohrania s rôznymi rozhodnutiami, objavenie všetkých zákutí herného sveta a kombinácia herného príbehu hlavných a vedľajších misií.

 

Herní vývojári sa snažili vytvoriť pokračovanie, ktoré bude flexibilné pre akýkoľvek štýl hrania hráčov. Ak máte v pláne odohrať hlavnú dejovú linku, máte k dispozícii herný obsah na 20 hodín. Ak by vám to nestačilo je tu mnoho vedľajších misií, ako tomu bolo aj v predošlom hernom titule. Na záver prináša nové pokračovanie novinku, a tým je rozhodovací systém. Vďaka tomu majú hráči možnosť rozhodovať sa pri niektorých misiách podľa vlastného uváženia, čo prinesie výhody, ale aj nevýhody v hernom svete. Táto kombinácia s možnosťou prebádania rozľahlého herného sveta bude časovo náročná, a práve preto uvádzajú časový horizont 500 hodín.

 

Herný svet s bohatým herným obsahom môžeme navštíviť už 4. 2. 2022. Hra bude dostupná ako pre platformu PC, tak rovnako pre veľké množstvo herných konzol, medzi ktoré patria: PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S. Pridať by sa mala aj herná konzola Nintendo Switch, no hra bude dostupná vo forme cloudového hrania.

 

Možno vás zaujme: GAMING Akú budúcnosť čaká NFT pre S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl?reklama


reklama


Kríza, ktorú priniesol koronavírus, nás silno zasiahla. Vopred ďakujeme každému, kto zašle hoci len niekoľko centov na náš účet SK30 7500 0000 0040 2698 9329 Pomôžete tak ľudom, ktorí už roky pracujú pre vás, našich čitateľov, a to aj napriek nižšiemu platu či predĺženému pracovnému času.


Zdroj: Twitter - Dying Light/ Netky Johny Domanský

Foto:  Twitter - Dying LightNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

Diskusia

Komentáre


Na tento článok reagovalo
užívatelia: 0 komentáre: 0

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok