Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
18. aug. 2022Elena
BratislavaBratislava 19°
Biblia
TV program
Moje Netky
Milan Krajniak
Milan Krajniak
03.05.2021 14:10 Domov
Keďže je mesiac lásky, k ministrovi Milanovi Krajniakovi sa dostala aj takáto netradičná prosba
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
03.05.2021 14:10 Domov

Keďže je mesiac lásky, k ministrovi Milanovi Krajniakovi sa dostala aj takáto netradičná prosbaMinister práce, sociálnych vecí a rodiny navštevuje domovy sociálnych služieb. V DSS Viničky ho po tanci čakalo aj takéto prekvapenie.


Nominant vládneho hnutia SME RODINA Milan Krajniak si zaspieval a zatancoval počas návštevy v Domove sociálnych služieb (DSS) Viničky. „Spieval som len refrény, lebo som nepoznal text a refrény sa opakovali,“ napísal Milan Krajniak na sociálnej sieti a poďakoval sa všetkým pracovníkom DSS za ich každodennú obetavú prácu.

 


Pridali
V tomto zariadení došlo aj k významnej zmene. „Práve v sobotu sa oficiálne stali zariadením ošetrovateľskej služby. Ale to najhlavnejšie sú absolútne skvelí ľudia, ktorých som tu stretol,“ vysvetlil minister práce, sociálnych vecí a rodiny.

 

Mnoho aktivít
Vysvetlil, že je to DSS s veľmi akčnými ľuďmi, ktorí veľmi dobre vychádzajú so všetkými. „Klientom vychádzajú v ústrety, aktuálne robia klavírne koncerty v jedálni a zabezpečili aj vysvätenú kaplnku sv. Kríža,“ doplnil šéf rezortu práce. 

Pod čerešňami
A keďže je máj, mesiac lásky, Krajniak prezradil aj aktivitu, ktorú by si klienti želali – ísť sa von  bozkávať pod rozkvitnutou čerešňou. „Rok korony bol ťažký, ale veľmi oceňujem, ako sa všetci v zariadení snažili: robili rozhovory cez skype, zabezpečili študentov psychológie z Banskej Bystrice. Za ich skvelý prístup im ďakujem z celého srdca,“ uzavrel Milan Krajniak. reklama


reklama


Kríza, ktorú priniesol koronavírus, nás silno zasiahla. Vopred ďakujeme každému, kto zašle hoci len niekoľko centov na náš účet SK30 7500 0000 0040 2698 9329 Pomôžete tak ľudom, ktorí už roky pracujú pre vás, našich čitateľov, a to aj napriek nižšiemu platu či predĺženému pracovnému času.


Zdroj: Netky Michal Albert

Foto:  FacebookNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok