Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
9. júl. 2020Lujza
BratislavaBratislava 14°
Biblia
TV program
Moje Netky
Lektori zo Slovenska a Českej republiky budú precvičovať 26. Januára 2019 v Starom meste. Jedinečný workshop si pripravil lektor jogy Allowah Lani z USA. Jogín, spisovateľ a hudobník pozýva všetkých na svoju lekciu
Lektori zo Slovenska a Českej republiky budú precvičovať 26. Januára 2019 v Starom meste. Jedinečný workshop si pripravil lektor jogy Allowah Lani z USA. Jogín, spisovateľ a hudobník pozýva všetkých na svoju lekciu
17.01.2019 14:07 Kultúra
Ladíme s jogou
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
17.01.2019 14:07 Kultúra

Ladíme s jogouBRATISLAVA- Mozartova sieň v Pálfyho paláci ožije jogovým festivalom 26.1.2019. Lektor Allowah Lani z USA prvýkrát v Bratislave 6 výnimočných lektorov z 3 krajín. Kúzlo zvuku - liečivý koncert tibetských misiek a zoznámenie s jogou pre úplných začiatočníkov


Jediné miesto na Slovensku, kde vraj koncertoval sám Wolfgang Amadeus Mozart je bratislavská Mozartova sieň. Energia Pálffyho paláca zaujala organizátorov jogového festivalu Mana Stay a rozhodli sa prvýkrát pozvať fanúšikov jogy cvičiť do týchto historických priestorov.

 

Lektori zo Slovenska a Českej republiky budú precvičovať 26. Januára 2019 v Starom meste. Jedinečný workshop si pripravil lektor jogy Allowah Lani z USA. Jogín, spisovateľ a hudobník pozýva všetkých na svoju lekciu. Prisľúbil nový pohľad na jogu, kombinácie dynamických strečingových a posilňovacích cvičení s pozornosťou venovanú správnemu dýchaniu.

 

„Moja hodina bude tréningom pre celú vašu bytosť,“ odkazuje.

 

Okrem neho pricestuje skúsený a známy český jogín Václav Krejčík. Spolumajiteľ jogových štúdií v Prahe, spisovateľ a učiteľ získaval skúsenosti v Indii, Hamburgu či v rodnej Českej republike. Školí nových lektorov jogy a vydáva jogový časopis, kde tiež sám prispieva. Plynulá lekcia bude v Bratislave výnimočná nielen tým, že si našiel vo svojom kalendári priestor, ale zacvičiť si s ním v intímnej atmosfére je tiež skôr výnimka. Prinesie aj svoju úplne novú knihu Žite jogu.

Z Prahy pricestuje a svoju lekciu venovanú Mozartovi so skutočným jogovým nádychom - a nebude to iba vďaka indickému harmóniu -  odvedie Marti Procházková. Veselá, poetická duša Slovenka žijúca v stovežatej, ktorá cvičí jogu od svojich 3 rokov ju zdedila po rodičoch ako rodinný poklad. Pozná tajomstvo, ako sa zbaviť lenivosti. Tak ak máte záujem, prezradí ho ďalej. Jogu študovala v New yorku, priamo tam, kde jivamukti štýl vznikol.

 

Pre nováčikov

 

Začiatok roka je vždy o nových začiatkoch. Aj vy patríte k tým, čo by chceli pre svoje zdravie niečo spraviť a láka vás joga, organizátori odporúčajú lekciu Jogová dielňa. Skúsený inštruktor vysvetlí základné pozície v joge, rozoberie s vami vaše predispozície, opraví prípadné chybné držanie tela a naučí správne základnú zostavu cvičenia na doma.

Záver dňa bude meditačný a terapeutický. Spoznať zázračný účinok tibetských misiek a gongov po jemnej terapeutickej joge v podaní Ivany Strakovej a Zuzany Matheo môže každý kto potrebuje relaxovať, oddýchnuť si alebo jemne meditovať v pozadí liečivých zvukov a za svetla sviečok.

 

Balzamom pre dušu bude precízne namiešaná aromaterapia.

Balzamom pre telo bude zdravé občerstvenie od hlavného partnera festivalu FACH Bratislava. V cene celodennej vstupenky je vegetariánske občerstvenie a za studena lisované šťavy.

INŠTRUKTORI

·       Allowah Lani (USA)

·       Václav Krejčík (CZ)

·       Marti Procházková (CZ)

·       Ivana Straková (SK)

·       Zuzana Matheo (SK)

·       Tomáš Haraslin (SK)

PROGRAM:

11. 00 Václav Krejčík - hatha yoga flow

13: 00 Ako začať s jogou? (workshop)

14: 00 Nový silný lepší rok 2019 (prednáška)

15: 00 Marti Procházková  (CZ) - jivamukti yoga

17:00 Allowah Lani (USA) (workshop)

19:00 Ivana Straková & Zuzana Matheo - hatha yoga + kúzlo zvuku

19:45 Kúzlo zvuku - koncert tibetské misky

20:30 + - záver

 

CENA:

Vstupné na festival stojí 30 eur/osoba. V cene sú všetky lekcie, workshopy, koncert, prednáška a občerstvenie.

V predaji sú vstupenky aj na jednotlivé lekcie a workshopy.

 

VSTUPENKY:

 

https://manastay.sk/

 

FB:

https://www.facebook.com/manastayfestival/

 

INSTA:

https://www.instagram.com/manastay.yoga.festival

 

Poďte sa s nami zladiť.

Príďte spraviť niečo pre seba.

 

 reklama


Zdroj: P.B.Netky.sk

Foto:  Alen/MANASTAYNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

Diskusia

Komentáre


Na tento článok reagovalo
užívatelia: 0 komentáre: 0

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok