Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
21. jan. 2022Vincent
BratislavaBratislava
Biblia
TV program
Moje Netky
Zvláštna autobusová zastávka
Zvláštna autobusová zastávka
03.04.2021 14:14 Zaujímavosti
Najzvláštnejšia autobusová zastávka na svete, ktorá blokuje vstup do rodinného domu
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
03.04.2021 14:14 Zaujímavosti

Najzvláštnejšia autobusová zastávka na svete, ktorá blokuje vstup do rodinného domuNa na hlavnej ulici v Stapenhill v Staffordshire je unikátny dom, alebo unikátna autobusová zastávka?


Kuriózny dom v Staffordshire sa môže pochváliť „vynikajúcim dopravným spojením“ , pretože cestu k vchodovým dverám mu blokuje autobusová zastávka. Uprostred vchodu do "radového" rodinného domu stojí  takmer 3 ,5 metra vysoká značka autobusovej zastávky s cestovným poriadkom. 

 

 

Na túto zastávku jazdí doprava každý deň od 7:00 do 18:00. Potenciálni kupujúci sa obávajú, že toto „vynikajúce dopravné spojenie“ by domu mohlo spôsobiť značné problémy. Skúste si predstaviť, že tesne pri vašom vchode do domu budú čakať desiatky cudzích ľudí na autobus, zrejme by to obťažovalo každého.

 

 

Autobusová spoločnosť Midland Classic odôvodnila zvláštne umiestnenie zastávky tak, že bola na cestu umiestnená ešte pred stavbou nových domov. Rada grófstva Staffordshire potvrdila, že so staviteľom nehnuteľnosti sa dohodli, že  „čo najskôr premiestni autobusovú zastávku“.reklama


reklama


Kríza, ktorú priniesol koronavírus, nás silno zasiahla. Vopred ďakujeme každému, kto zašle hoci len niekoľko centov na náš účet SK30 7500 0000 0040 2698 9329 Pomôžete tak ľudom, ktorí už roky pracujú pre vás, našich čitateľov, a to aj napriek nižšiemu platu či predĺženému pracovnému času.


Zdroj: ledbible.com/ Netky Kristýna Peštová

Foto:  ledbible.comNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
NAJČÍTANEJŠIE
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok