Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
7. mar. 2021Tomáš
BratislavaBratislava -2°
Biblia
TV program
Moje Netky
Ilustračné foto
Ilustračné foto
24.02.2016 21:43 Zaujímavosti
Neobyčajné ženy
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
24.02.2016 21:43 Zaujímavosti

Neobyčajné ženyBRATISLAVA - Príroda si niekedy robí čo chce, inak si nedokážeme vysvetliť, ako je možné, že sa narodí žena, ktorá je o niečo málo vyššia ako plastová fľaša a na druhej strane potom žena, ktorá meria cez dva metre. Alebo, že existuje žena, ktorej zadok má obvod 2,5 metra.


Najväčší zadok

Najväčším zadkom sveta sa pýši Mikel Ruffinelli z Kalifornie. Mnohí ľudia len ťažko veria, že jej boky sú prírodné, no je to skutočne tak. Mikel váži 190 kg a jej zadok meria v obvode 2,4 metra. Na svoje telo je pyšná a povedala, že nikdy nebude držať diétu.

Najvyššia žena

Najvyššia žena na svete je oficiálne Erika Ervin, ktorá sa tiež prezýva Amazon Eve. Meria viac ako 207 cm a vďaka svojej výške sa objavila aj v seriáli American Horror Story.

Upíria žena

Upíria žena je prezývka pre Máriu Jose Cristernu z Mexika, ktorá si prechádzala peklom zvaným domáce násilie. Vzoprela sa proti nemu zmenou seba samej. Nechala si urobiť desiatky piercingov, do čela si nechala zabudovať implantáty, ktoré vyzerajú ako rohy a dala sa výrazne potetovať. Možno vás prekvapí, že je právnička a dnes pomáha ženám, ktoré sa stali obeťami domáceho násilia.

Najsilnejšia žena

Najsilnejšou ženou sveta je poľská rodáčka Aneta Florczyk, ktorá je náležite hrdá na to, že už niekoľkokrát bola označená ako najsilnejšia žena na svete. Stálo ju to ale roky driny a intenzívnej fyzickej a psychickej prípravy. Človek by neveril, že pôvodne bola krasokorčuliarka.

Najväčšie prsia

Najväčšími prírodnými prsiami na svete sa pýši Annie Hawkins z Ameriky. Hrudník sa jej podľa jej slov začal vyvíjať už v deviatich rokoch a podprsenku musela nosiť už v tretej triede. V súčastnosti nosí podprsenku veľkosti 52I. Obvod hrudníka má 109,22 cm a samotný obvod neuveriteľných 177,8 cm.

Najpotetovanejšia žena
Julii Gnus sa život zmenil od základu v 35 rokoch. Vtedy sa u nej prejavila vzácna kožná choroba, vďaka ktorej sa jej pri pobyte na slnku robia na koži obrovské pľuzgiere, ktoré potom následne zjazvia väčšinu jej pokožky. Rozhodla sa, že super spôsob je zakryť postihnutú kožu tetovaním. Dnes má pokrytých 95 % tela farebnými maľovkami.

Najužší pás

Najužším pásom na svete sa môže pochváliť Cathie Jung. Osieho pásu nedocielila žiadnym cvičením, ale každodenným sťahovaním do korzetu. V korzete často aj spí, napriek tomu, že ide o veľmi nebezpečnú záležitosť.

Najostrejšie zuby

Najostrejšie zuby na svete nájdete u žien, ktoré patria k indonézskemu kmeňu Mentawai. Zuby majú ostré ako dýka a prečo? Pretože sú známkou krásy. Akonáhle dievčatá dosiahnu dospelosť, podstupujú rozsiahle stomatologické zákroky, tak dlho, kým ich zuby nie sú ostré ako britvy.