Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
12. apr. 2021Estera
BratislavaBratislava 18°
Biblia
TV program
Moje Netky
Štefan Štefek
Štefan Štefek
07.11.2018 18:28 Komunálne voľby
Nitra v napätí
ilustračné foto
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
07.11.2018 18:28 Komunálne voľby

Nitra v napätíNITRA - Dni do mestských komunálnych volieb sa krátia. Zrejme už všetci máme svojich adeptov ktorým vložíme do rúk budúcnosť našich miest. Naše rozhodnutie bude právoplatné iba ak sa v sobotu dňa 10.11.2018 zúčastníme hlasovania do mestských komunálnych volieb.


Ak ste sa ešte nerozhodli komu dáte svoj hlas, radi by sme Vám predstavili pána Ing. Štefana Štefeka, ktorý je jeden z jedenástich kandidátov na post primátora mesta Nitra.

 

Pán Štefan Štefek je nezávislý kandidát má 51 rokov a je to milujúci otec dvoch detí. V súčasnosti je poslancom Mestského zastupiteľstva v Nitre i Zastupiteľstva Nitrianskeho samosprávneho kraja. Roky tvrdej a poctivej práce priniesli svoje ovocie v oblasti spravovania mesta. Vďaka týmto skúsenostiam by sa  zmenilo mnoho dôležitých problémov. 

 

Vo svojom volebnom programe nechce len sľubovať ale aj konať. Verí, že len politika s pevnými zásadami dokáže priniesť občanom úžitok. Preto sa so svojim tímom odborníkov vždy držia zásad, ktoré sú základnými piliermi jeho volebného programu “Žiť pre Nitru“. Veď posúďte sami!

 

„Môj volebný program nechcem stavať na plytkých sľuboch a nesplniteľných úlohách. Ponúkam riešenia, ktoré sú stavané na pevných a reálnych základoch. Mojim volebným programom chcem vrátiť viac ľudskosti a života do mesta, čo sa už dávno vytratilo. Viem, je tu veľa nedostatkov a problémov, ktoré trápia našich občanov. Ako prvú vec ktorú by som zmenil je infraštruktúra mesta, ktorú má v rukách nesprávny človek. Dopravné špičky, nedostatok parkovacích miest a hustnúca doprava je večným problémom takmer každého veľkého mesta. Musíme vyriešiť zjazd z Klokočiny do Starého mesta a dokončiť výstavbu obchvatov. Mesto potrebuje viac okružných križovatiek, odbočovacích pruhov, vďaka čomu zvýšime plynulosť a bezpečnosť cestnej premávky. Osobne sa mi nepáči, že sa budujú parkovacie miesta na úkor zelených plôch. To sa musí zmeniť! Zásadne preferujem viacpodlažné parkovacie domy a garáže. S narastajúcou intenzitou dopravy sa mestské komunikácie viac ničia čo znamená, že ich údržba by mala byť na prvom mieste. V budúcnosti by som rád využil možnosti čerpania EU-fondov, vďaka ktorým by sme mohli naše mesto viac zveľadiť a obnoviť.  Mesto patrí všetkým, nie úzkej skupine obyvateľov. Spravovanie mesta si vyžaduje schopnosť dohody. Spoločným zmyslom môjho tímu je NITRA a nie naša kariéra. Pre nás funkcia nie je cieľ, ale prostriedok. Nesľubujeme preto nemožné, neznižujeme sa k demagógii a populizmu."

 

Ak vás týchto pár slov presvedčilo, podporte svojho kandidáta na mestských komunálnych voľbách v Nitre.reklama


Zdroj: netky

Foto:  netkyNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

ilustračné foto

Diskusia

Komentáre


Na tento článok reagovalo
užívatelia: 0 komentáre: 0

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
NAJČÍTANEJŠIE
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok