Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
2. mar. 2021Anežka
BratislavaBratislava
Biblia
TV program
Moje Netky
02.07.2012 07:22 Zaujímavosti
OECD poskytne stáže pre doktorandov Ekonomickej univerzity
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
02.07.2012 07:22 Zaujímavosti

OECD poskytne stáže pre doktorandov Ekonomickej univerzityOECD poskytne stáže pre doktorandov Ekonomickej univerzity - Zaujímavosti Študenti doktorandského štúdia na Ekonomickej univerzite (EU) v Bratislave majú možnosť absolvovať tréningový program v centrále Organizácie pre hospodársku spoluprácu a rozvoj (OEC


Študenti doktorandského štúdia na Ekonomickej univerzite (EU) v Bratislave majú možnosť absolvovať tréningový program v centrále Organizácie pre hospodársku spoluprácu a rozvoj (OECD). Túto šancu dostanú vďaka Memorandu o spolupráci medzi EU a OECD, ktoré zástupcovia oboch inštitúcií podpísali tento týždeň.

„Nepochybujem, že študenti univerzity budú mať o stáže ponúkané OECD veľký záujem. Je to pre nich vynikajúca príležitosť, ako získať nové informácie, znalosti a zručnosti priamo od renomovaných odborníkov organizácie, ktorá združuje najvyspelejšie ekonomiky sveta,“ uviedol rektor EU Rudolf Sivák. Podpísané Memorandum vníma aj ako ocenenie práce univerzity v oblasti vzdelávania a prípravy budúcich ekonómov pre prax. „OECD totiž vyžaduje od uchádzačov o tréningové programy nielen vynikajúce jazykové, ale aj odborné znalosti,“ zdôvodnil.

Počet ponúkaných stáží je limitovaný na maximálne päť ročne, a tak budú musieť prejsť všetci uchádzači výberovým konaním. Po jeho úspešnom zvládnutí strávia v centrále OECD v Paríži dva až šesť mesiacov, kde budú pracovať pod patronátom skúseného supervízora.

Memorandum o spolupráci EU uzavrela v apríli tohto roka aj so spoločnosťou Agrofert Holding. Okrem toho majú študenti EU možnosť získať dvojité diplomy od prestížnej Notthingham Trent University či diplom MBA od Franklin University v americkom štáte Ohio.

Zdroj: TASRreklama


Zdroj: NETKY.SK, SITA, TASR

Foto:   TASRNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

Diskusia

Komentáre


Na tento článok reagovalo
užívatelia: 0 komentáre: 0

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok