Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
4. dec. 2020Barbora
BratislavaBratislava 14°
Biblia
TV program
Moje Netky
Zľava podpredseda strany Most-Híd László Solymos, predseda strany Most-Híd Béla Bugár a predseda poslaneckého klubu Most-Híd v NR SR Gábor Gál.
Zľava podpredseda strany Most-Híd László Solymos, predseda strany Most-Híd Béla Bugár a predseda poslaneckého klubu Most-Híd v NR SR Gábor Gál.
11.11.2019 18:14 Parlamentné voľby 2020
Prehľad politických strán: Most-Híd
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
11.11.2019 18:14 Parlamentné voľby 2020

Prehľad politických strán: Most-HídBRATISLAVA - Most-Híd je občianska strana, ktorá bola založená v roku 2009. Je založená na princípoch občianskej rovnosti a spolupráce a na ich základe ponúka alternatívu pre všetkých občanov, ktorí chcú žiť, pracovať a podnikať v pokoji a bezpečí.


Svetonázor strany Most-Híd čerpá z dvoch zdrojov: zo slobody jedinca a zo sily spoločenstva. Tieto dva zdroje sú navzájom späté, spája ich spoločná práca a silné spoločenstvo, ktoré zabezpečuje slobodu jedinca. Strana podporuje tie prirodzené spoločenstvá, ktoré sú základným ohnivkom spoločnosti – rodina, kultúrne, etnické, náboženské a iné spoločenstvá, mestá a obce, regióny.

 

 

Prioritou strany Most-Híd je hospodárska politika, problematika zamestnanosti, poľnohospodárstvo, právny štát, ochrana životného prostredia, školstvo a zdravotníctvo. Základnými hodnotami, ktoré sú zahrnuté v programe strany sú spoločenská solidarita, Európa a svet, demokrtické zásady a občianska vízia.

 

Predsedom strany je Béla Bugár, ktorý v súčasnosti zastáva aj post podpredsedu NRSR a poslanca NRSR. K hlavným politikom strany patria ešte v súčasnosti traja ministri, a to konkrétne minister spravodlivosti SR Gábor Gál, minister životného prostredia SR a podpredseda vlády SR László Sólymos, a minister dopravy SR a zároveň člen predsedníctva Mostu-Híd Arpád Érsek. 

 

 

"Most-Híd sa stavia na stranu tých, ktorí sú slabí, ale sú v práve. Budeme sa snažiť o zabezpečenie sociálnych istôt pre všetkých občanov Slovenska bez ohľadu na ich regionálny, resp. spoločenský hendikep. Jedným z najpozitívnejších momentov v novodobej histórii Slovenska bol vstup do EÚ a členstvo v eurozóne. Chceme byť účastní na ochrane a rozvíjaní našich spoločných európskych hodnôt."

 

 

Strana je presvedčená, že demokracia je jedinou cestou vpred. Preto sa snaží pracovať na tom, ako ju zlepšiť, a nie na tom, za čo ju treba zameniť. Most-Híd je založená na princípoch občianskej rovnosti a spolupráce a na ich základe ponúka alternatívu pre všetkých občanov, ktorí chcú žiť, pracovať a podnikať v pokoji a bezpečí.

 

Transparentný účet strany pre voľby 2020.

 

 reklama


Zdroj: netky LČ

Foto:  TASR, SITA, transparentneucty.skNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

Diskusia

Komentáre


Na tento článok reagovalo
užívatelia: 0 komentáre: 0

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
NAJČÍTANEJŠIE
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok