Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
22. jan. 2021Zora
BratislavaBratislava 14°
Biblia
TV program
Moje Netky
14.02.2012 09:24 Zaujímavosti
Pri splácaní úverov postupujte rozvážne
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
14.02.2012 09:24 Zaujímavosti

Pri splácaní úverov postupujte rozvážnePri splácaní úverov postupujte rozvážne - Radíme Súčasný ekonomický stav okrem iného spôsobil, že sme v otázke našich financií opatrnejší a pristupujeme k ich spravovaniu rozumnejšie. Preto aj mnohí využívajú možnosť spájania viacerých úverov do jedného,


Súčasný ekonomický stav okrem iného spôsobil, že sme v otázke našich financií opatrnejší a pristupujeme k ich spravovaniu rozumnejšie. Preto aj mnohí využívajú možnosť spájania viacerých úverov do jedného, čím sa im znížia mesačné splátky a tým aj finančné zaťaženie.
      Aj pri spájaní úverov však treba postupovať rozvážne. Ako na to, radí Eva Sagálová z Poštovej banky: "Spravte si prehľad o tom, koľko splácate. Predtým, než vôbec navštívite banku, kde chcete požiadať o nahradenie úverov jedným, zistite si, koľko presne každý mesiac splácate a aké sú mesačné poplatky na vašich existujúcich úveroch. Zistite si maximálnu sumu konsolidácie úverov, ktorú banka ponúka. Hoci si môžete spojiť do jedného ľubovoľný počet úverov, dôležité je, aby ste sa s výškou svojich úverov zmestili do maximálnej sumy, ktorú konkrétna banka v rámci konsolidácie umožňuje. Nebojte sa pýtať a hovorte nahlas vaše predstavy o splácaní. Pracovníci banky vám na základe týchto údajov vedia pomôcť namodelovať pre vás najvýhodnejšiu ponuku splatenia starých úverov podľa vašich požiadaviek a pripravia žiadosť o úver."
      Dobré je aj overiť si, či potvrdenia od spoločností, kde ste splácali staré úvery, obsahujú všetky potrebné informácie. Po schválení úveru je potrebné, aby ste kontaktovali spoločnosti, ktoré vám poskytli vaše staré úvery a žiadali od nich vydanie potvrdení potrebných na splatenie týchto úverov. Potvrdenia musia obsahovať vyčíslenie sumy, ktorú treba splatiť, číslo účtu, na ktoré je potrebné sumu splatiť a dátum, dokedy túto hodnotu treba uhradiť.
Zdroj: TASRreklama


Zdroj: NETKY.SK, SITA, TASR

Foto:   TASRNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

Diskusia

Komentáre


Na tento článok reagovalo
užívatelia: 0 komentáre: 0

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok