Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
Zatvoriť
Časová os: Exkluzívne rozhovory pre Netky.sk
23. sep. 2019Zdenka
BratislavaBratislava 18°
Biblia
TV program
Moje Netky
Tento článok sa nachádza v sérii Exkluzívne rozhovory pre Netky.sk. Otvorte časovú os udalostí.
Prešporský bál plný prekvapení a tradícií
Prešporský bál plný prekvapení a tradícií
25.02.2019 15:28 Osobnosti
REPORTÁŽ: Každoročný sviatok elegancie a noblesy, Prešporský bál
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
25.02.2019 15:28 Osobnosti

REPORTÁŽ: Každoročný sviatok elegancie a noblesy, Prešporský bálBRATISLAVA - V jedinečných priestoroch historickej budovy Slovenskej filharmónie – bratislavskej Reduty sa 16. februára uskutočnil Prešporský bál, spájajúci umenie, bontón, krásu, eleganciu a noblesu.


XVIII ročník sa uskutočnil 16. februára 2019 o 20.00 v priestoroch historickej budovy Slovenskej filharmónie, v Redute. Rovnako ako v minulosti, aj teraz ukončil fašiangovú sezónu na Slovensku. Bratislavský bál každoročne prináša eleganciu, noblesu a vytvára tak jedinečnú scenériu pre ľudí, ktorí dokážu oceniť umenie, bontón a krásu v jej najrôznejších podobách.

 

Celkovú atmosféru dotvárali, samozrejme, hostia.

 

Bratislavský bál dodržal svoje tradície, ako sú úvodný tanec novicov, polnočné prekvapenie či vydávanie špeciálneho Polnočného magazínu. Jeho vyhlasovateľom a hlavným organizátorom bola agentúra ONe AIR s.r.o.

 

 

Hostia sa tradične zabávali na troch scénach. O zábavu sa postarali domáci aj zahraniční hudobní interpreti.

 

„Sme poctení každoročným vysokým záujmom návštevníkov, ktorí chcú s nami prežiť túto bálovú noc. Príprava Bálu nie je jednoduchá a vyžaduje si mesiace príprav. “ prezradil hlavný organizátor a producent Bratislavského bálu Vlado Vondrák.

 

 

Bratislavský bál je podujatím, ktoré každoročne vyberá a oceňuje výnimočné osobnosti a počiny ‒ idey ľudí. Cena Júliusa Satinského – Bratislavská čučoriedka.

 

„Pre Čestnú radu je každoročne cťou vybrať a oceniť laureátov v kategórii Osobnosť a Idea – Počin,“ zhrnula ocenenie autorka ceny Katarína Rimóczyová, ako ďalej uvádza:

 

„Rada pri výbere prihliada na celoživotné priekopnícke pôsobenie na ich profesionálnej dráhe v spojitosti s odhodlaním zdolávať bariéry tradičného vnímania ich umeleckého videnia. Na XVIII. Bratislavskom bále opäť oceníme vynaliezavosť a objavnosť, profesionalitu a snahu urobiť pre Bratislavu niečo osobité a vzácne.“ Bratislavský bál je predovšetkým o stretnutí sa s priateľmi, tanečnej zábave a konverzácii. 

 

V tomto roku získali ocenenie Bratislavská čučoriedka spevák a skladateľ Janko Lehotský v kategórii Osobnosť a v kategórii Idea-počin OZ Bratislavské rožky.

 

 

Na 400 hostí čakalo hneď niekoľko prekvapení. Pripravený bol bohatý program na troch scénach. O zábavu sa postarali domáci aj zahraniční hudobní hostia. Hlavnú sálu v rytme valčíkov roztancovali Metropolitný orchester Bratislava, Orchester Pavla Zajáčka, speváčka Kristína a skupina Desmod. Pre hostí okrem skvelej zábavy bol prichystaný aj gastronomicky bohatý výber jedál a pitia.

 

 

V exkluzívnom videu prinášame rozhovory s Jankom Lehotským, OZ Bratislavské rožky, Vladom Vondrákom, Ciganskími diablami, Ivetou Malachovskou, Janou Mutňanskou, Gabikou Drobovou, Veronikou Husárovou, Janou Pištejovou, Máriou Rehákovou. Opýtali sme sa ich prečo je práve Prešporký bál podľa nich výnimočný a iný ako tie ostatné. O skvelej atmosfére sa môžete presvedčiť aj sami.

 

Pozrite sa, ako bolo na Prešporskom bále 2019:

 

 

 

 

 

 reklama


Zdroj: P.B.Netky.sk/ www.prešporskýbál.sk

Foto:  www.presporskybal.skNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

Diskusia

Komentáre


Na tento článok reagovalo
užívatelia: 0 komentáre: 0

loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok