Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
7. aug. 2020Štefánia
BratislavaBratislava 14°
Biblia
TV program
Moje Netky
Budova Ministerstva dopravy a výstavby SR.
Budova Ministerstva dopravy a výstavby SR.
29.06.2017 16:25 Doprava
Rezort dopravy plánuje akcie na zvýšenie bezpečnosti cestnej premávky
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
29.06.2017 16:25 Doprava

Rezort dopravy plánuje akcie na zvýšenie bezpečnosti cestnej premávkyBRATISLAVA - Ministerstvo dopravy a výstavby SR chce na vzdelávacie a tréningové podujatia pre zvyšovanie bezpečnosti cestnej premávky za tri roky vynaložiť predbežne vyše 298 tis. eur bez dane z pridanej hodnoty (takmer 358 tis. eur vrátane dane).


Ako vyplýva z vyhlásenej verejnej súťaže, súčasťou poskytovania služieb na vybraných miestach Slovenska má byť minimálne 33 podujatí zameraných na teoretickú a praktickú prípravu vodičov motocyklov. V pláne je aj 34 akcií na zlepšenie teoretických znalostí, praktických zručností pri riadení osobného automobilu a na získanie správnych návykov pri zvládaní najčastejších rizikových situácií pod názvom Autoškola BECEP (bezpečnosť cestnej premávky), ako aj podujatie Najbezpečnejší vodič SR.

Lehota na predkladanie ponúk je 8. augusta a platiť musia do konca tohto roka. Uchádzači musia preukázať, že za predchádzajúce tri roky od vyhlásenia verejného obstarávania poskytli služby pri poskytovaní doplnkového teoretického a praktického vzdelávania vodičov motocyklov a osobných automobilov (nie základného vzdelávania vodičov pre získanie vodičského oprávnenia) v celkovej hodnote najmenej stotisíc eur bez dane z pridanej hodnoty.

"Zoznam musí obsahovať minimálne päť zákaziek, pričom každá zákazka bude v minimálnej hodnote 10 000 eur bez DPH," vyplýva z oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania. Podmienkou tiež je, aby poskytovateľ služieb mal minimálne štyroch inštruktorov pre vzdelávanie vodičov motocyklov, štyroch pre vzdelávanie Autoškola BECEP a piatich pre podujatie Najbezpečnejší vodič SR.
 reklama


Zdroj: SITA

Foto:  TASRNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

Diskusia

Komentáre


Na tento článok reagovalo
užívatelia: 0 komentáre: 0

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok