22. okt. 2019Sergej
BratislavaBratislava 20°
22.07.2011 07:55 Futbal
Ronaldo zariadil hetrikom výhru Realu nad Chivasom

Ronaldo zariadil hetrikom výhru Realu nad Chivasom - Futbal Portugalský futbalista Cristiano Ronaldo strelil hetrik pri víťazstve svojho Realu Madrid v prípravnom zápase s mexickým klubom Chivas 3 0. Reprezentačný útočník žiaril po zápase spokojnosťou a v

Portugalský futbalista Cristiano Ronaldo strelil hetrik pri víťazstve svojho Realu Madrid v prípravnom zápase s mexickým klubom Chivas 3:0.
      Reprezentačný útočník žiaril po zápase spokojnosťou a vyhlásil, že Real "sa dostáva do dobrej formy". "Dnes sme hrali výborne, no budeme ešte lepší," povedal. Ronaldo potreboval na čistý hetrik iba deväť minút v druhom polčase. "Chvíľu nám trvalo, kým sme strelili prvý gól, pretože Chivas dobre bránil, no keď sme ho už dali...," dodal stredopoliar Esteban Granero.
Zdroj: TASR/AP

Zdroj: NETKY.SK, SITA, TASR