18. nov. 2019Eugen
BratislavaBratislava 10°
21.11.2012 20:23 Hokej
Slovanu nevyšiel návrat domov, Torpedu podľahol 1:4

Slovanu nevyšiel návrat domov, Torpedu podľahol 1 4 - Hokej Hokejistom Slovana Bratislava nevyšiel návrat do domácej Slovnaft Arény, keď v stredajšom zápase Kontinentálnej hokejovej ligy prehrali s Torpedom Nižnyj Novgorod 1 4. Belasí ťahali od začiatku

Hokejistom Slovana Bratislava nevyšiel návrat do domácej Slovnaft Arény, keď v stredajšom zápase Kontinentálnej hokejovej ligy prehrali s Torpedom Nižnyj Novgorod 1:4.

"Belasí" ťahali od začiatku duelu za kratší koniec a nedokázali čeliť dobre organizovaným súperom. Prvý gól inkasovali už v 3. minúte z hokejky Hietanena, ďalšie dva pridal Thörnberg a na 4:0 zvýšil pred druhou prestávkou Galuzin. Mikúš v závere už len znížil na 1:4.

Zverenci trénera Rostislava Čadu sa najbližšie stretnú v piatok 23. novembra o 19.00 h s Atlantom Mytišči.

Slovan Bratislava - Torpedo Nižnyj Novgorod 1:4 (0:2, 0:2, 1:0)

Góly: 45. Mikúš (Šťastný) - 3. Hietanen (Thörnberg), 10. Thörnberg, 27. Thörnberg (Makarov, Potapov), 33. Galuzin (Valujskij, Černov). Rozhodcovia: Anisimov, Buturlin - Sadovnikov, Sazonov (všetci Rus.), vylúčení: 6:6, presilovky: 0:2, oslabenia: 0:0, 10.055 divákov (vypredané)

Slovan Bratislava: Janus – Višňovský, Štajnoch, Sekera, Tabaček, Sersen, Švarný - Bartovič, Bližňák, Hudáček – Miklík, Lipiansky, Vondrka - Kukumberg, Kytnár, Dravecký – Daňo, Ölvecký, Mikúš - Šťastný, Kudrna

Torpedo Nižnyj Novgorod: Kovaľ - Hietanen, Malenkich, Varlamov, Kousa, Jevsejenkov, Vasiliev - Thörnberg, Makarov, Krikunov - Siomin, Ellison, Varnakov - Potapov, Gorbunov, Zajnullin - Černov, Galuzin, Valuiskij.

Zdroj: NETKY.SK, SITA, TASR