Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
3. dec. 2021Oldrich
BratislavaBratislava
Biblia
TV program
Moje Netky
Pokutovali aj iné rádiá.
Pokutovali aj iné rádiá.
24.02.2021 18:34 Domov
Televízna stanica Dajto, patriaca pod Markízu, dostala pokutu. Neuveríte v čom bol údajný problém
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
24.02.2021 18:34 Domov

Televízna stanica Dajto, patriaca pod Markízu, dostala pokutu. Neuveríte v čom bol údajný problém



BRATISLAVA - Rada pre vysielanie a retransmisiu (RVR) na svojom dnešnom zasadnutí uložila vysielateľovi Markíza - Slovakia programovej službe Dajto pokutu vo výške 3 319 eur za nesprávnu hlasitosť programu. Informovala o tom v tlačovej správe hovorkyňa rady Ivana Čaučíková.


Mimo pravidiel licencie 

Okrem vysielateľa Markíza - Slovakia dostal pokutu aj vysielateľ Rádio Wow. Pokutu vo výške 199 eur dostal za to, že na frekvenciách pre Nitru a Trenčín v rámci štyroch dní nevysielal programovú službu v súlade s udelenou licenciou. Rada na svojom rokovaní začala voči trom vysielateľom správne konanie.

 


RVR na svojom stretnutí začala aj správne konanie voči vysielateľovi Mac Tv programovej službe Wau pre odvysielanie programu Niečo na tej Mary je. Program televízia odvysielala 26. decembra 2020 s českým dabingom.

 

Rozdielne v rámci celej krajiny 

Správne konanie začala aj v prípade vysielateľa Markíza - Slovakia a jeho programovej služby Tv Markíza. Dôvodom je príspevok Násilnosti v Kapitole majú päť obeti odvysielaný 8. januára 2021 v programe Televízne noviny.

 

 

Voči vysielateľovi Kiss rádio začala RVR správne konanie z možného nevyužitia frekvencie pre Prešov na účely, na ktoré mu bola pridelená.


Rada na svojom zasadnutí zmenila licenciu na vysielanie rozhlasovej programovej službe vysielateľovi Mirjam v niektorých častiach. Zmenila aj registrácie retransmisie subjektom I. Heizer - Mini servis, Mlok - Levice, Správcovské bytové družstvo IV Košice, Správa káblových rozvodov, Stavebné bytové družstvo Fiľakovo, Bytový podnik Trebišov, Digi Slovakia a Miklovky Tv. Spoločnosti Filleck rada zrušila registráciu retransmisie.
 



reklama


reklama


Kríza, ktorú priniesol koronavírus, nás silno zasiahla. Vopred ďakujeme každému, kto zašle hoci len niekoľko centov na náš účet SK30 7500 0000 0040 2698 9329 Pomôžete tak ľudom, ktorí už roky pracujú pre vás, našich čitateľov, a to aj napriek nižšiemu platu či predĺženému pracovnému času.


Zdroj: SITA/Netky Lukáš Čief

Foto:  Pexels, Facebook



Našli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

Diskusia

Komentáre


Na tento článok reagovalo
užívatelia: 0 komentáre: 0

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
NAJČÍTANEJŠIE
reklama
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok