Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
6. dec. 2021Mikuláš
BratislavaBratislava
Biblia
TV program
Moje Netky
Obrana kľúčom
Obrana kľúčom
17.03.2021 14:16 Zaujímavosti
Ukážeme vám ako sa brániť pomocou kľúča!
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
17.03.2021 14:16 Zaujímavosti

Ukážeme vám ako sa brániť pomocou kľúča!Jedna vynaliezavá žena sa stala populárnou na TikToku vďaka videu adresovanému ženám, aby videli, ako jednoducho sa môžu brániť, keď ich niekto napadne.


Mnohé z nás žien sa cítia ustráchane, či nepríjemne, keď musia kráčať samé tmavou uličkou. Mnohokrát držíme pevne v rukách kabelku, či kľúče s domnienkou, že sa hádam nejako ubránime, ak nás niekto napadne.

 

 

Používateľka TikToku faesfx natočila video, akým spôsobom uchopiť zväzok kľúčov, aby sme sa ním prípadne mohli brániť. Zdôraznila čo je účinné a čo nie je. Video sa stalo virálnym a už má 1,5 milióna vzhliadnutí.

 

 

"Videla som veľa žien, ako hovoria, že takto nosia svoje kľúče, aby sa cítili bezpečne. Vezmi si najdlhší kľúč, drž ho takto,“ povedala a chytila ​​kľúč do päste, namiesto medzi prsty. Kľúč zapichla do kozmetickej taštičky a ukázala, že je to oveľa efektívnejšie.

 

 

Potom spolu s kamarátkou predviedla obidve metódy držania kľúčov.

 

 

Ilustrovala, ako je klasická metóda zbytočná, keď útočník prichádza zozadu. Ak držíte kľúč v pästi, je to oveľa lepšia obraná zbraň.

 

 

Je to úžasná rada. Kiež by to nebolo potrebné," komentoval jeden zo sledovateľov. Ďalší dodal: „Je smutné, že to musíme robiť, ale je skutočne dobré vedieť o tom. Ďakujem, milujem, keď sa navzájom upozorňujeme.“

@faesfx

Stay safe #fyp #saraheverard #reclaimthesestreets

♬ original sound - Hevs

Dámy, čo vy na to? Určite si to doma vyskúšajte! 

 

 

 reklama


reklama


Kríza, ktorú priniesol koronavírus, nás silno zasiahla. Vopred ďakujeme každému, kto zašle hoci len niekoľko centov na náš účet SK30 7500 0000 0040 2698 9329 Pomôžete tak ľudom, ktorí už roky pracujú pre vás, našich čitateľov, a to aj napriek nižšiemu platu či predĺženému pracovnému času.


Zdroj: Netky Kristýna Peštová

Foto:  TikTok/ ledbible.comNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok