Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
6. dec. 2021Mikuláš
BratislavaBratislava
Biblia
TV program
Moje Netky
Zuzana Strausz Plačková.
Zuzana Strausz Plačková.
29.09.2021 09:40 Domov
Uniklo uznesenie. Plačková údajne predávala kokaín!
ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
29.09.2021 09:40 Domov

Uniklo uznesenie. Plačková údajne predávala kokaín!BRATISLAVA - Hviezda reality šou Hotel Paradise tvrdí, že je nevinná a zrejme sa len stretávala s nesprávnymi ľuďmi.


V prípade obvinenia slovenskej influencerky Zuzany Strausz Plačkovej a jej manžela Reného vyplávali na povrch nové informácie. Dvojicu zadržali v rámci rozsiahlej policajnej akcie, počas ktorej skončilo v putách celkovo 15 osôb. Ako informoval portál Topky.sk, manželia čelia obvineniam pre zločin založenia zosnovania a podporovania zločineckej skupiny a pre obvzlášť závažný zločin nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi.

 

 

Dvojica údajne vykonávala koordinovanú trestnú činnosť spolu s ostatnými obvinenými od roku 2012 po súčastnosť. Na konte vraj majú tiež zločiny násilného a majetkového charakteru. "Zločinecká skupina v zložení Tibor Gubáň, Peter Šoka, Miroslav Farkaš, Dávid Lukáč, René Strausz a Zuzana Strausz Plačková, pôsobiaca na území Trnavského, Bratislavského a Trenčianskeho kraja v čase od roku 2012 až po súčasnosť, vykonávali za účelom zisku, prostredníctvom vytvorenej infraštruktúry osôb, dovoz drogy zvanej kokaín a následne ju distribuovali cez sieť dílerov tejto zločineckej skupiny koncovým užívateľom drogy," píšu v uznesení, ktoré zverejnili Topky.sk. 

 

 

Obaja však naďalej tvrdia, že sú nevinní. Polícia u nich našla 6 mobilných telefónov, počítač a občiansky preukaz s menom Mário Herák. "Je však potrebné uviesť, že v rámci svojich obchodných aktivít predávajú oblečenie pod nimi vytvorenou značkou Cocaine and Caviar," napísal vyšetrovateľ. Policajti ich zrejme aj odpočúvali. "Bola ustálená komunikácia páchateľov ohľadom páchania skutkov a boli ustálené jednotlivé objekty, v ktorých sa páchatelia zdržiavali," zaznelo v uznesení. 

 

Prečítajte si tiež: AKTUALIZÁCIA: Zuzanu Strausz Plačkovú obvinili z drogovej trestnej činnosti! Čo všetko polícia zhabala?

 

Podľa Topiek zvyšní obvinení obchodovali aj s pervitínom. Na jeho výrobu dovážali z Poľska na Slovensko tablety s názvom Cirrus 120mg. Pervitín ďalej predávali dílerom alebo konzumentom. Od roku 2012 sa v skupine objavilo viacero mien, keďže niektorí jej členovia boli medzitým za mrežami. 

 

 reklama


reklama


Kríza, ktorú priniesol koronavírus, nás silno zasiahla. Vopred ďakujeme každému, kto zašle hoci len niekoľko centov na náš účet SK30 7500 0000 0040 2698 9329 Pomôžete tak ľudom, ktorí už roky pracujú pre vás, našich čitateľov, a to aj napriek nižšiemu platu či predĺženému pracovnému času.


Zdroj: Topky/Netky Lukáš Dedík

Foto:  Plus Jeden Deň, InstagramNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok