Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
3. mar. 2021Bohumil
BratislavaBratislava
Biblia
TV program
Moje Netky
Američan chcel z nemocnice zobrať pacienta s koronavírusom
Američan chcel z nemocnice zobrať pacienta s koronavírusom
27.01.2021 08:22 Zaujímavosti
V Amerike vtrhol muž na Covid oddelenie a násilím chcel odviesť pacienta s pľúcnou ventiláciou, vraj mu stačí liečba vitamínmi
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
27.01.2021 08:22 Zaujímavosti

V Amerike vtrhol muž na Covid oddelenie a násilím chcel odviesť pacienta s pľúcnou ventiláciou, vraj mu stačí liečba vitamínmiMuž vtrhol do nemocnice, bez rúška a trval na odvedení svojho priateľa, ktorý má koronavírus a je napojený na pľúcnej ventilácii. Prípad riešila polícia.


Muž z Ameriky, Tobe Hayden Leigh sa rozhodol sa prísť na covid oddelenie East Surrey Hospital v meste Redhil a nasilu odviesť starého pána, ktorý bol na pľúcnej ventilácii. Prišiel bez nasadeného rúška. Celý prípad zverejnil portál Daily Mail.

Predstavil sa ako priateľ a poradca pacienta a povedal čo chce urobiť, všetko si nahrával na video. Lekár sa mu snažil vysvetliť, že zdravotný stav pacienta je kritický a nie je možné, aby opustil nemocničné lôžko. Pacient, ktorého bolo počas celého obdobia vidieť kašľať a bojovať s dychom, odstránil kyslíkovú trubicu a požadoval odchod domov. Bez prívodu kyslíka by mohol po chvílli zomrieť.

V nemocnici došlo k rozhovoru medzi lekárom a Leighom. Lekár povedal, že pacient má koronavírus a obojstranný zápal pľúc a bez liečby zomrie. Leigh naopak tvrdil, že jeho liečba by mala byť nahradená vitamínom C, vitamínom D a zinkom.

 

 

Hovorkyňa polície uviedla: „Nemocnica East Surrey zavolala v sobotu 23. januára príslušníkov, ktorí informovali o príspevkoch na sociálnych sieťach, ktoré obsahovali videá a urážlivé komentáre zamestnancov nemocnice, ktoré boli urobené v priebehu dvoch dní a ktoré sa podľa všetkého stupňovali. Policajti udelili pokutu dvom osobám zapojeným do porušenia obmedzení Covid a porušili upozornenie, aby nemocnicu opustili. Prebieha vyšetrovanie.“

 

 

 

 reklama


Zdroj: Netky Kristýna Peštová

Foto:  UnsplashNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok