Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
Zatvoriť
Časová os: Ježiš uzdravuje aj dnes
22. sep. 2019Móric
BratislavaBratislava
Biblia
TV program
Moje Netky
Tento článok sa nachádza v sérii Ježiš uzdravuje aj dnes. Otvorte časovú os udalostí.
Benny Hinn
Benny Hinn
17.05.2019 13:20 Zaujímavosti
Večer uzdravenia v Budapešti
ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
17.05.2019 13:20 Zaujímavosti

Večer uzdravenia v BudapeštiBUDAPEŠŤ - Benny Hinn je svetoznámy evanjelista s jedinečným darom uzdravenia. Na jeho podujatiach vstávajú ľudia z invalidných vozíkov, slepé oči sa otvárajú, hluchí počujú a rakovinové nádory miznú. Zázraky ako za čias Ježiša, keď chodil tu na zemi.


Benny Hinn si však nepripisuje žiadnu slávu, ale poukazuje na Ježiša Krista, ktorý to všetko robí. Tento Boží služobník je zaujímavý tým, že počas svojich večerov spieva piesne, ktoré oslavujú Ježiša Krista. Atmosféra v miestnosti je plná Božej lásky. Ľudia spievajú spolu s ním jednoduché piesne ako “Sláva Baránkovi” alebo “Haleluja - Ježiš žije” a atmosféra je doslovne nabitá Božou mocou. Mnohým ľuďom stekajú slzy po tvári, lebo cítia skutočnú Božiu lásku a Jeho dotyk, a práve v týchto momentoch sa začínajú diať po celej sále obrovské zázraky, kedy ľudia z nevyliečiteľných chorôb prijímajú úplné uzdravenie.

 

 

Benny Hinn je evanjelista s posolstvom, aby sa človek vrátil naspäť k Bohu a prijal odpustenie svojich hriechov a uveril, že Ježiš je jediná záchrana. Na svojich podujatiach zdôrazňuje, aby sa človek obrátil od svojej zlej cesty a prijal jeho požehnanie. Božia moc je dostupná aj v tejto dobe.

 

Špeciálny večer s Benny Hinom sa bude konať v stredu 22.05.2019 o 18:00 hod. na adrese 1103 BUDAPEST, GYÖMRŐI ÚT 69. Je to areál s halou, ktorá patrí cirkvi Hit Gyülekezete (Cirkev viery) https://www.hitgyulekezete.hu/. V hale s kapacitou 10-tisíc miest na sedenie, bude zabezpečený preklad do slovenčiny. Na recepcii si môžete vyzdvihnúť na zálohu 20 eur slúchadlá, do ktorých pôjde slovenský preklad.

 

O podujatia s Benny Hinnom je vždy veľký záujem, preto ak chcete mať vhodné miesto na sedenie, je potrebné prijsť 1-2 hodiny vopred.

 reklama


Zdroj: netky MS

Foto:  Facebook / Beny HinnNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto

Diskusia

Komentáre


Na tento článok reagovalo
užívatelia: 0 komentáre: 0

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok