Washington vyhral v 1. semifinále v Atlante 87:84, Toliverová s 8 bodmi
New York - Basketbalistky Washingtonu Mystics vyhrali v noci na pondelok v úvodnom stretnutí semifinále play off zámorskej WNBA na palubovke Atlanty Dream 87:84 a ujali sa tak vedenia v sérii hranej na tri víťazné zápasy.
Americká rozohrávačka so slovenským pasom Kristi Toliverová si v drese Washingtonu pripísala na konto osem bodov, dve asistencie a dva doskoky. Najvýraznejšou zásluhu na úspechu Mystics mala Elena Delle Donneová, ktorá sa blysla 32 bodmi a 13 doskokmi.
V druhom semifinále sa ujali vedenia hráčky Seattle Storm, ktoré doma zdolali Phoenix Mercury 91:87.
play off WNBA
semifinále - 1. zápasy:
Atlanta - Washington 84:87 /stav série: 0:1/
Seattle - Phoenix 91:87
/stav série: 1:0/
Kríza, ktorú priniesol koronavírus, nás silno zasiahla. Vopred ďakujeme každému, kto zašle hoci len niekoľko centov na náš
účet SK30 7500 0000 0040 2698 9329 Pomôžete tak ľudom, ktorí už roky pracujú pre vás, našich čitateľov, a to aj napriek nižšiemu platu či predĺženému pracovnému času.
Zdroj: TASR
Foto: TASR
Našli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk