Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
Zatvoriť
Časová os: Koronavírus
17. aug. 2022Milica
BratislavaBratislava 19°
Biblia
TV program
Moje Netky
Tento článok sa nachádza v sérii Koronavírus. Otvorte časovú os udalostí.
Lesley Pilgrim a jej unikátny vodičský preukaz
Lesley Pilgrim a jej unikátny vodičský preukaz
25.02.2021 12:46 Zaujímavosti
Žena v Kalifornii má nedopatrením vodičský preukaz s rúškom
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
25.02.2021 12:46 Zaujímavosti

Žena v Kalifornii má nedopatrením vodičský preukaz s rúškomKALIFORNIA - Lesley si zabudla počas fotenia sňať z tváre rúško. Teraz má neplatný vodičský preukaz s fotkou, kde má prekrytú tvár.


Rúška sa stali našou každodennou súčasťouLesley Pilgrim z Laguna Hills v Kalifornii si zabudla dať dole rúško počas fotenia na vodičský preukaz. Fotograf si to uvedomil a urobil jej ešte jednu fotografiu bez rúška.

 

Počas výroby sa však niečo pokazilo, pretože nakoniec bola na vodičskom preukaze aj tak fotka s prekrytou tvárou. „Myslela som si, že to je vtip, ale to je môj život,“ skonštatovala Lesley.

 

 

Podľa jej slov na to len „čumela“ a po chvíli si ako študentka práva uvedomila, že to nie je legálne a vodičský preukaz je tak neplatný. „Ak by som to dala polícii, mysleli by si, že je falošný a dostala by som sa do problémov. Začala som premýšľať o všetkých dôsledkoch. Znepokojená som to poslala som priateľom a všetci sa mi len smiali,“ spomína na celú situáciu pre ledbible.com.

 

 

„Som rada, že si všetci myslíte, že je to vtipné, ale mne sa chce plakať, pretože sa teraz musím vrátiť na úrad a postaviť sa do radu,“ opisuje Lesley. Na úrade jej budú musieť zadarmo urobiť nový vodičský preukaz.

 

Svoj unikátny kus si chce nechať na pamiatku. Kým dostane nový, používala preukaz s rúškom. „Keď som to prvýkrát dala čašníkovi, nepovedal nič. Ale potom mu môj priateľ povedal:„ Pozri sa znova, pozri sa na ten obrázok“ a povedal, že si to všimol, ale nechcel ma uviezť do rozpakov, tak nič nepovedal,“ povedala Lesley.

 

Druhýkrat vraj potom čašník dodal: „Och, rúško na tvári, to je život v Kalifornii!“

 

Ďalší kuriózny prípad: Chceli sa vyhnúť poplatku za batožinu, tak zjedli 30 kg pomarančov behom 30 minútreklama


reklama


Kríza, ktorú priniesol koronavírus, nás silno zasiahla. Vopred ďakujeme každému, kto zašle hoci len niekoľko centov na náš účet SK30 7500 0000 0040 2698 9329 Pomôžete tak ľudom, ktorí už roky pracujú pre vás, našich čitateľov, a to aj napriek nižšiemu platu či predĺženému pracovnému času.


Zdroj: Netky Kristýna Peštová

Foto:  ledbible.comNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok