Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
16. apr. 2021Dana
BratislavaBratislava
Biblia
TV program
Moje Netky
Ilustračné foto
Ilustračné foto
16.02.2016 13:03 Ekonomika
ZSSK podporí ľudí hľadajúcich prácu, na veľtrh PROFESIA DAYS možno cestovať o polovicu lacnejšie
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
16.02.2016 13:03 Ekonomika

ZSSK podporí ľudí hľadajúcich prácu, na veľtrh PROFESIA DAYS možno cestovať o polovicu lacnejšieBRATISLAVA - Návštevníci najväčšieho slovenského veľtrhu pracovných príležitostí PROFESIA DAYS 2016 môžu pri ceste na veľtrh využiť výhodnú dopravu po železnici.


Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) dopraví záujemcov z ktoréhokoľvek miesta Slovenska do Bratislavy a späť vlakom, pričom zaplatia len jednu cestu. Cestu späť venuje dopravca zadarmo. Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) chce touto formou podporiť ľudí, ktorí si hľadajú prácu, prípadne uvažujú o jej zmene.

 

„Zlacnením nákladov na cestu do miesta veľtrhu chceme podporiť aktívnych ľudí a motivovať ich, aby veľtrh navštívili,“ konštatuje Jozef Schmidt, riaditeľ Úseku obchodu ZSSK. Už 7. ročník najväčšieho veľtrhu práce na Slovensku sa uskutoční v bratislavskej Inchebe v stredu a vo štvrtok 17. a 18. februára 2016. Prácu bude ponúkať až rekordných 160 vystavovateľov, medzi ktorými nebude chýbať ani ZSSK. Ponuka je v predaji v pokladniciach ZSSK (350 staníc/zastávok v SR), je potrebné si pýtať osobitný lístok PROFESIA DAYS. Podmienkou na bezplatnú cestu späť je pečiatka organizátora z veľtrhu.

 

Špeciálny lístok PROFESIA DAYS platí z ktoréhokoľvek miesta Slovenska do Bratislavy:

-lístok platí v 2. vozňovej triede všetkých kategórií vlakov -cestovať možno aj v EuroCity vlakoch a v SuperCity Pendolino s príplatkom 1 € -pred cestou naspäť je potrebné lístok označiť pečiatkou od organizátora -k lístku v diaľkových vlakoch je možné dokúpiť miestenku, -v pokladniciach ZSSK na celom Slovensku sa dá dokúpiť aj lístok na integrovanú dopravu v hlavnom meste -na cestovanie možno využiť aj nočné vlaky (lôžka/ ležadlá sa platia v plnej výške) -najskoršia možná platnosť lístka je 16. februára, vrátiť späť sa možno najneskôr 19. februára (do 24. hodiny) -pri nastupovaní do vlakov v staniciach, kde nie je dostupný predaj v pokladnici, možno lístok kúpiť aj vo vlaku (bez prirážky) http://www.slovakrail.sk/sk/listok-na-vlak/dospeli/vlakom-na-profesia -days-2016.html http://www.profesiadays.sk/o-podujati/cestujete-vlakom-na-veltrh-uset rite/

 

Kontaktné centrum 18 188, alebo +421 2448 58 188 ( pri volaniach zo zahraničia) www.slovakrail.sk alebo www.facebook.com/slovakrail, info@slovakrail.sk  Železničná spoločnosť Slovensko, a. s. (ZSSK) zabezpečuje osobnú železničnú dopravu na Slovensku. Stopercentným akcionárom ZSSK je Slovenská republika prostredníctvom Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR, ktorá si zmluvne objednáva a platí služby vo verejnom záujme v osobnej železničnej doprave. Prioritnú časť majetku tvoria železničné koľajové vozidlá (rušne, vozne, vlakové súpravy).reklama


Zdroj: NETKY.SK, SITA, TASR

Foto:  SITANašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

Diskusia

Komentáre


Na tento článok reagovalo
užívatelia: 0 komentáre: 0

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
NAJČÍTANEJŠIE
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok